Logo
scroll down

CieszFanów Festiwal

Cieszanów

Aug 19, 2023
Muzyczny, wakacyjny festiwal podczas którego będzie okazja żeby nas spotkać i porozmawiać o zmianach klimatu przy naszym stoisku (Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie). Będzie również możliwość obejrzenia...

Wyprzedaż garażowa

May 13, 2023 - by Dominika Cieslar
Wysprzedaż Garażowa w ramach MDG Festiwal Filmowy. Przedstawiciel Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie przed seansem filmu "Wild life" wygłosił 10 min prelekcję na temat odpowiedzialnej konsumpcji i zrównoważonych zasobów wodnych.

Drzewko za surowce wtórne

Mar 25, 2023 - by Dominika Cieslar
Galeria handlowa "Serenada", Kraków. Wymiana niedziałających sprzętów elektronicznych na roślinki. Możliwość odwiedzenia naszego stoiska, zagrania w grę ekologiczną i zabrania naszych poradników edukacyjnych.

Polskie Lasy w Twoich Rękach

Mar 25, 2023 - by Dominika Cieslar
Akcja "Polskie Lasy w Twoich Rękach" zorganizowana wespół z organizacją młodzieżową Earth Day Everyday - to akcja uliczna, w której osoby chętne mogły wziąć udział w sprzątaniu okolicznych lasów w trzech miastach w Polsce (Kraków, Elbląg i Gdynia)

Open Change. Przyjdź, wymień, pokochaj

Mar 12, 2023 - by Dominika Cieslar
Cyrkularne wydarzenie Open Change. Przyjdź, wymień, pokochaj, czyli idealna przestrzeń dla młodych ludzi, którzy w przyjaznej atmosferze będą mogli poznać cyrkularne marki, zwiększyć swoją świadomość, poznać nowych ludzi i wesprzeć drugi obieg. Podczas wydarzenia prowadziliśmy nasze stoisko i rozdawaliśmy edukacyjne poradniki.

Wegefestiwal w Krakowie

Feb 11, 2023 - by Dominika Cieslar
Wegetariański festiwal podczas którego prowadziliśmy stoisko, była możliwość zagrania w grę ekologiczną i rozdawaliśmy edukacyjne poradniki.

Ekologiczny projekt studencki

Oct 25, 2022 - by Dominika Cieslar
Wydarzenie skierowane do studentów i studentek z Krakowa podczas którego jako Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie wygłosiliśmy prelekcje nt. niewidzialnego śladu wodnego, zasadzie 6R, szybkiej modzie i aplikacji "Dobre Zakupy".

States of Mind Festiwal

Oct 09, 2022 - by Dominika Cieslar
Holistyczny festiwal podczas którego prowadziliśmy stoisko i rozdawaliśmy poradniki edukacyjne nt. zmian klimatu, odpowiedzialnej produkcji i konsumpcji.

Carbon Footprint Summit

Oct 08, 2022 - by Dominika Cieslar
Międzynarodowe wydarzenie ekologiczne na styku biznesu, nauki i działań społecznych. Jako Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie prowadziliśmy stoisko, na którym można było zagrać w ekologiczną grę i zabrać poradniki edukacyjne nt. zrównoważonej produkcji i konsumpcji.

Webinar z AIESEC

Sep 28, 2022 - by Dominika Cieslar
Webinar pt. "Niebieskie złoto - dlaczego woda jest tak cennym zasobem?" prowadzony razem z organizacją studencką AIESEC. Rozmawialiśmy o tym dlaczego wody brakuje i jak temu przeciwdziałać? O podstawowym prawie do wody, o wpływie działalności człowieka na środowisko wodne oraz o aktywizmie wodnym.

Najedzeni Fest! Po ziemniaki!

Sep 18, 2022 - by Dominika Cieslar
Festiwal kulinarny, którego motywem przewodnim był ziemniak, a my jako Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie byliśmy obecni podczas wydarzenia żeby rozdawać uczestnikom poradniki edukacyjne oraz woreczki zero waste. Tematem naszych rozmów była odpowiedzialna produkcja i konsumpcja żywności i to, co się z nią pośrednio i bezpośrednio wiąże.

Wakacyjny festiwal "Gadafest"

Jul 31, 2022 - by Dominika Cieslar
Letni festiwal w Książu Wielkim podczas którego prowadziliśmy grę ekologiczną, rozdawaliśmy edukacyjne poradniki i spędzaliśmy czas z uczestnikami i uczestniczkami festiwalu.

Kazimiernikejszyn

Jul 17, 2022 - by Dominika Cieslar
Wakacyjny festiwal muzyczny w Kazimierzu Dolnym podczas którego na stoisku promowaliśmy poradniki edukacyjne dot. oszczędzania wody, odpowiedzialnej turystyki, zmian klimatu, szkodliwości plastiku i odpowiedzialnego i sprawiedliwego pozyskiwania żywności. Uczestnicy festiwalu mogli również zagrać w naszą ekologiczną grę.

Piknik ekologiczny

Jun 22, 2022 - by Dominika Cieslar
W Centrum Edukacji Ekologicznej w Wiśle odbył się piknik ekologiczny dla wiślańskich szkół średnich i podstawowych. Jako Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie przedstawiliśmy prezentację nt. niewidzialnego śladu wodnego i odpowiedzialnej konsumpcji oraz zaprezentowaliśmy spot kampanijny #WeAreNotCamels

Targi Zero Waste

Jun 05, 2022 - by Dominika Cieslar
Podczas targów promowaliśmy poradniki edukacyjne dot. oszczędzania wody, odpowiedzialnej turystyki, zmian klimatu, szkodliwości plastiku i odpowiedzialnego i sprawiedliwego pozyskiwania żywności.

Bio Green Future

May 22, 2022 - by Dominika Cieslar
Międzynarodowe targi, których tematem przewodnim jest zrównoważony styl życia

Webinar z okazji Dnia Ziemii

Apr 21, 2022 - by Dominika Cieslar
Webinar dla uczniów prowadzony przez Fundację Kupuj Odpowiedzialnie nt. zmian klimatu, śladu wodnego, niemarnowania żywności, fast fashion oraz greenwashingu.

Jestem Slow

Mar 13, 2022 - by Dominika Cieslar
Wydarzenie w Warszawie w Elektrowni Powiśle, skupiające się wokół odpowiedzialnej mody. Na naszym stoisku Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie była możliwość porozmawiania o odpowiedzialnej konsumpcji w obszarze zrównoważonej mody. Dodatkowo można było zapoznać się z naszymi poradnikami edukacyjnymi.

Wege Festiwal Kraków

Feb 20, 2022 - by Dominika Cieslar
Festiwal skupiający wokół siebie miłośników diety roślinnej. Podczas wydarzenia jako Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie można było nas odwiedzić na naszym stoisku.

Innovathon

Nov 09, 2021 - by Dominika Cieslar
Innovathon - tam gdzie innowacje spotykają się z edukacją. Warsztaty dla studentów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Eko Logos

Oct 17, 2021 - by Dominika Cieslar
Konferencja w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu mająca na celu sieciowanie organizacji zajmujących się zmianami klimatu i odpowiedzialną konsumpcją oraz produkcją.

Wystawa "Woda Jest Przyszłością"

Aug 31, 2021 - by Dominika Cieslar
28 czerwca przy Bulwarach Wiślanych w Warszawie powstała wystawa wodna dot. zrównoważonych zasobów wodnych. Wystawę można było odwiedzać przez całe wakacje oraz w kolejnych miesiącach.